0

Tooted ostukorvis

  • Ostukorv on hetkel tühi.
Vaata ostukorvi  
OSC Transport

Eritellimused

Eritellimused


* Paigaldame Tamme keristele veesärki, mis asetatakse kas ahju taha või külgedele. Veesärk talub kõige paremini temperatuuri kõikumisi. Terviklahenduse korral lisame kerisele ka veepaagi või boileri. 

* Keriseid valmistame soovi korral klaasuksega. Klaasust ei soovita 0 mudelitele, sest leiliviskamisel veega kokku puutudes võib klaas praguneda.

* Keriseid on võimalik valmistada ka olemasolevate keriste järgi. Sel puhul tuleb vana keris eelnevalt meie juurde toimetada.

* Suitsutoru asukoht on keristel kivikambri peal ahju ees või taga. Soovi korral valmistame ka ahju tagant välja tuleva suitsutoruga keriseid.

* Kerised on värvitud kuumakindla värviga. Oluline on teada, et esimene kütmine peab toimuva õues, sest esimesel kuumutamisel muutub värvkate pehmeks ning kinnitub jahtudes lõplikult kerisele. Samuti eraldub esimese kuumutamise käigus värvkattelt ebameeldivat lõhna. Soovi korral pakume ka ahju esimest kütmist – nii saab klient endale ahju, mis on juba valmis leiliruumi paigaldamiseks.


ESITA HINNAPÄRING


Pildid tööprotsessist ning valmis ahjudest

EESTI MEISTRITE KÄSITÖÖ
Meistrite saunaahjud

Viruraud.ee on saunaahjude, suitsuahjude, grillide ja boilerite tehase e-pood. Kõik tooted valmivad meie sepikojas Eesti meistrite käsitööna. Viruraud.ee klientide arv kasvab kiiresti tänu väga hea hinna ja kvaliteedi suhtele. Kõikidel toodetel on tehasegarantii 2 aastat.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Valge Hunt OÜ
Registrikood: 14164550
Ladu ja tootmine: Pärnamäe tee 155, Viimsi, Eesti
Telefon: +372 55 636 120
E-post: info@viruraud.ee

KOOSTÖÖPARTNERID
OSC Logistika