0

Tooted ostukorvis

  • Ostukorv on hetkel tühi.
Vaata ostukorvi  
OSC Transport

Ostutingimused

Ostutingimused


1.0 Tingimuste ulatus ja kehtivus
1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna Viruraud.ee (edaspidi Viruraud e-pood) omanik Valge Hunt OÜ vahel Viruraud e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Viruraud e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Valge Hunt OÜ on õigustatud Viruraud e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.viruraud.ee. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja Valge Hunt OÜ vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

2.0 Hinnad
2.1. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20% ja on kuvatud eurodes.
2.2. Viruraud.ee jätab õiguse hindu muuta vastavalt vajadusele.

3.0 Ostukorv ja tellimuse vormistamine
3.1. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta. Tehtud muudatuse kinnitamiseks klikkige nupule „Uuenda ostukorvi“.
3.2. Olge tarneaadressi lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
3.3. Valige sobib maksevõimalus. Tasuda saab: ülekandega pangast, sularahas, järelmaksuga.
3.4. Tutvuge ostutingimustega. Tingimustega tutvumise kinnitamiseks klikkige "Olen tutvunud ja nõustun ostutingimustega" ees olevasse ruutu üks kord.
3.5. Tellimuse vormistamiseks klikkige nupul "Kinnitan tellimuse".
3.6. Süsteem saadab Teie poolt märgitud e-posti aadressile PDF kujul arve, millel on tasumiseks vajalikud andmed märgitud. Veenduge makse sooritamisel selgituse lahtris oleva arve numbri õigsuses. Arve number on märgitud PDF arvel kujul: "VR1234"
3.7. Kui valisite mõne muu makselahenduse peale ülekandega pangast, võetakse Teiega ühendust hiljemalt järgneval tööpäeval.
3.8. E-poes sooritatud tellimuste töötlemine toimub tööpäevadel (E-R kl 9.00-19.00). Kui tellimuse esitamise aeg jääb hiljemaks kui reedel kl 19, toimub tellimuse vormistamine järgneval esmaspäeval.
3.9. Tellimusi saab vormistada ööpäevaringselt 7 päeva nädalas.
3.10. Tellimust hakatakse täitma pärast selle kinnitamist meie poolt.
3.11. Tellimuse tarnimise alustamise aeg on üks tööpäeva kuni kaks töönädalat, vastavalt toote juures olevale tarne informatsioonile. Kui tellitud toodete tarneajad on erinevad, lähtutakse toodete tarnimisel pikimast tarneajast, kui pole teisiti kokku lepitud.
3.12. Tarneaeg hakkab jooksma tellimuse esitamise päeval, juhul kui tellitud kauba eest makse on laekunud.
3.13. Kui makse laekub hiljem, siis hakkab tarneaeg jooksma alates makse laekumisest järgneval tööpäeval.
3.14. Kui tellitud kaup lõppeb otsa enne selle tellimist partneri laost, makstakse raha tagasi tellimuse tühistamise päeval, sellele järgneval päeval või seadusega ettenähtud korras.

4.0 Tellija andmed
4.1. Garanteerime, et tellimuse käigus Valge Hunt OÜ kätte usaldatud isikuandmed ei satuks kolmandate isikute kätte.
4.2. Valge Hunt OÜ ei vastuta kui tellija esitab valeandmed tellimisel ja kaup satub 3 isikute kätesse.

5.0 Kauba kohaletoimetamine
5.1. Kauba toimetab üle Eesti kohale OSC Transport.
5.2. Kauba kohaletoimetamise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3 päeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.
5.3. Kauba kohaletoimetamine kulleriga toimub esmaspäevast reedeni kella 8.00–20.00. Kuller saadab lühisõnumi või helistab ja lepib ostjaga täpselt kokku kauba kohaletoimetamise aja ja koha.
5.4. Saadetised toimetatakse mahalaadimiskohta ning klient peab tagama saadetise mahalaadimise võimalikkuse sihtaadressil.
5.5. Kauba kättesaamisel veenduge koheselt, et kaup ei oleks rikutud. Vigastuste ilmnemisel tuleks need koheselt fikseerida (foto) ning saata teade info@viruraud.ee


6.0 Kauba kohaletoimetamise tähtajad
6.1. Juhul kui kaup on laos olemas ja kauba eest on tasutud, siis toimetatakse kaup kohale kahe järgmise tööpäeva jooksul.
6.2. Tellimuse täitmise alguseks on toote müüja lõplik tellimuse kinnitamise aeg (raha on laekunud meile) ning tellitud tooted on saabunud meie lattu ja valmis transpordiks tellijani.

7.0 Kauba eest tasumine
7.1. Kauba eest tasutakse 100% ülekandega arveldusarvele, sularahas meie kontoris või mõnel muul viisil, mis on eelnevalt kokku lepitud.
7.2. Tellitud kauba eest tuleb tasuda Valge Hunt OÜ arveldusarvele, kontonumbrid on maksedokumendil.
7.3. Maksekorralduse selgitusse tuleb märkida kauba eest esitatud arve number.
7.4. Soovi korral saate kauba eest tasuda järelmaksuga. Järelmaksu soovist palume meid eelnevalt teavitada info@viruraud.ee
7.5. Kauba eest tasumisel järelmaksuga on kaks võimalust, a) vabalt valitud sissemakse ja kuude arv, b) võrdsetes makseteks jaotatult vabalt valitud kuudeks.
7.6. Järelmaksuga tasumisel tuleb teile arve kus on ära märgitud sissemakse summa, mis tuleb maksta arvel olevale pangakontole. Järgnevad maksed tuleb tasuda vastavalt kokkulepitud tähtaegadeks.

8.0 Vahetus- ja tagastamise õigus
8.1. Teil on õigus e-poest tellitud kaubad 15 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada.
8.2. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Kasutatud toodet tagastada ei saa.
8.3.Tagastatava kauba transpordi tasub tellija.
8.4. Kaupa ei saa tagastada kui olete käinud kaubal ise järel ja veendunud kauba õigsuses. 

9.0 Pildid

9.1. Tootepildid Viruraud.ee lehel on illustratiivse tähendusega kuid võimalikult sarnased tegelikule tootele. Küsimuste korral palume meiega ühendust võtta info@viruraud.eePildid tööprotsessist ning valmis ahjudest

EESTI MEISTRITE KÄSITÖÖ
Meistrite saunaahjud

Viruraud.ee on saunaahjude, suitsuahjude ja grillide tehase e-pood. Kõik tooted valmivad meie sepikojas Eesti meistrite käsitööna. Viruraud.ee klientide arv kasvab kiiresti tänu väga hea hinna ja kvaliteedi suhtele. Kõikidel toodetel on tehasegarantii 2 aastat.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Valge Hunt OÜ
Registrikood: 14164550
Ladu ja tootmine: Pärnamäe tee 155, Viimsi, Eesti
Telefon: +372 55 636 120
E-post: info@viruraud.ee

KOOSTÖÖPARTNERID
OSC Logistika